Reniferek

Reniferek

11.04.2024
Twoja ocena: 10
10 3 oceny

Autor

Obsada

Richard Gadd isDonny Dunn
Donny Dunn
Jessica Gunning isMartha Scott
Martha Scott

Opis

Reniferek to nowa, emocjonująca miniseria stworzona przez Richarda Gadda, który wykorzystuje swoją traumę jako inspirację do opowiedzenia skomplikowanej historii. Serial, w którym Gadd gra główną rolę, przygląda się jego trudnym przeżyciom sprzed kilku lat.

Główny bohater, Donny Dunn, jest niedowartościowanym barmanem, który marzy o karierze komika. Pragnie, by sława wyleczyła jego nienawiść do siebie samego. Nieświadomy konsekwencji, obdarowuje przypadkową nieznajomą darmową herbatą w barze. Ten gest ściąga na niego nieoczekiwane problemy. Donny, skłonny do surowej samokrytyki, nie potrafi prawidłowo oceniać reakcji innych ludzi. Usprawiedliwia toksyczne działania obcych, przez co łatwo dopuszcza ich do swojego życia.

Richard Gadd nie bał się stworzyć postaci pełnej wad, narażając się na brak sympatii widzów. Chciał, aby historia była wierna prawdzie. Przedstawił swoje lęki i pochopne decyzje, pokazując, że nic nie jest czarno-białe. Widzowie mogą odczuwać frustrację, widząc absurdalne decyzje Donny’ego, ale jego reakcje są logiczne oraz realistyczne.

Serial obrazuje traumę jako wieczną, nieuleczalną ranę, którą rozdrapują wspomnienia. Donny prowokuje konflikty i niebezpieczne sytuacje, ponieważ nie wie, co robić ze spokojem. Produkcja przedstawia portret osoby, która nie zasługuje na happy end. Jest własnym wrogiem, zagubioną duszą, instynktownie lgnącą do zepsucia.

Serial “Reniferek” to niezapomniane przeżycie, które nie pozwala oderwać się od ekranu. Wciąga swoją autentycznością skłaniając do refleksji nad ludzką naturą oraz konsekwencjami naszych działań. Produkcja ma wiele warstw i ukazuje, jak trudno jest wyjść z traumy, gdy przeszłość ciągle nas prześladuje. Richard Gadd stworzył dzieło, które z pewnością zostanie zapamiętane na długo, ponieważ porusza uniwersalne tematy.

Wyszukaj Reniferek serial online Lektor PL

O czym jest serial Reniferek?

Serial Reniferek, oparty na wielokrotnie nagradzanym spektaklu, który zdobył ogromną popularność na festiwalu Edinburgh Fringe, przedstawia skomplikowaną relację komika Donny'ego Dunna (Richard Gadd) z jego prześladowczynią. Ukazuje, jak ta relacja wpływa na jego życie, zmuszając go do zmierzenia się z głęboko ukrywaną traumą.

Gdzie obejrzeć serial Reniferek online?

Jeżeli chcesz obejrzeć ten serial online, zarejestruj się na stronie i wyszukaj link do źródła VOD.

Kiedy miała miejsce premiera serialu?

Premiera 11 kwietnia 2024 na platformie Netflix.

Czy będą kolejne sezony?

Narazie nic na to nie wskazuje.

Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Reniferek
Oryginalny tytuł Baby Reindeer
Ocena TMDb 7.801 Oceny: 417
Data pierwszej emisji 11.04.2024
Emisja ostatniego odcinka 11.04.2024
Sezony 1
Odcinki 7
Udostępnij1

(3) komentarze

  • Ewa Nawrocka24.05.2024

    Bardzo mi się podobał, mam nadzieję, że powstanie drugi sezon 🙂

  • kochamfilmy24.05.2024

    bardzo wazny serial, bo pokazuje ze nie tylko kobiety sa ofiarami stalkingu. co w czasach poprawnosci politycznej jest rzadkoscia. oczywiscie juz ta kobieta sie ujawnila i zrobila z siebie ofiare… zalosne

  • Piotrek25.05.2024

    super serial, polecam wszystkim. a autorom stronki wielkie dzieki, bo dzieki wam moge wyszukać tytuły, których nie ma nigdzie w sieci 😎

Comments are closed.
×
NOWY KINOMANIAK!