Regulamin

Regulamin witryny https://nowefilmyonline.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną https://nowefilmyonline.pl
Serwis – witryna internetowa https://nowefilmyonline.pl
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. https://nowefilmyonline.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://filmyonline.filmeo.tv. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://filmyonline.filmeo.tv

3. https://nowefilmyonline.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. https://nowefilmyonline.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż https://nowefilmyonline.pl stronie.

4. Informacje na stronie https://nowefilmyonline.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Play NOW, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na https://nowefilmyonline.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. https://nowefilmyonline.pl, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.

7. https://nowefilmyonline.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na https://nowefilmyonline.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.

9. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony https://nowefilmyonline.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

10. https://nowefilmyonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.

11. Serwis określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych i tzw. ciasteczek w polityce prywatności. Podczas pierwszej wizyty na stronie wyświetlana jest Ci informacja na temat stosowania plików cookies. Zaakceptowanie i zamknięcie tej informacji oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z postanowieniami polityki prywatności.

×
NOWY KINOMANIAK!