KUBA (2024)

KUBA (2024)

23.02.2024Unknown96 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 3 oceny

Opis

“KUBA” to poruszający i dobrze wykonany film dokumentalny, który ukazuje życie Jakuba Błaszczykowskiego, jednego z najwybitniejszych polskich piłkarzy. W porównaniu z poprzednim dokumentem o Robercie Lewandowskim, produkcja Prime prezentuje się zdecydowanie lepiej. Tym razem otrzymujemy głębszy wgląd w życie bohatera, bez zbędnego cukrowania.

Film zdobywa uznanie za swoją szczerość i emocjonalną głębię, prowadząc narrację w sposób w świetnie przemyślany sposób. Ukazuje zarówno jasne, jak i ciemne strony kariery sportowej Błaszczykowskiego. Historia życia piłkarza, z tragicznymi wydarzeniami z dzieciństwa, biedą, aż po osiągnięcia na boisku, stanowi pełen emocji i wzruszeń wątek.

Jednym z mocnych punktów filmu jest unikanie nadmiernej kalkulacji wizerunkowej, co sprawia, że opowieść staje się bardziej autentyczna. Opowieść od zera do bohatera, z elementami tragedii, ubogiego dzieciństwa i boiskowych sukcesów, tworzy pełną paletę uczuć i emocji. Błaszczykowski prezentuje się jako twardy, zahartowany facet, który mimo trudnych przejść, potrafił odnaleźć się zarówno na boisku, jak i w życiu.

Film porusza różne aspekty życia sportowca, włączając w to konflikty, afery z prezesurą w Wiśle Kraków i agresję, chociaż te tematy są delikatnie zarysowane. Jednak główny nacisk kładziony jest na uczciwość i odsłonięcie prawdy, a nie na kreowanie kontrowersji.

Reżyser skutecznie poprowadził całość filmu pod względem narracyjnym, utrzymując odpowiednie tempo i budując efektywne napięcie. Dokument zdobywa uznanie nie tylko fanów piłki nożnej, ale także widzów poszukujących emocji i inspiracji w historii bohatera.

Wyszukaj KUBA (2024) Cały Film Online

KUBA (2024)
KUBA (2024)
Oryginalny tytuł KUBA
Ocena IMDb 6.9 Oceny: 74
Ocena TMDb 7.3 Oceny: 5

Reżyser

Jan Dybus
Reżyser

Obsada

Udostępnij2

(3) komentarze

  • Basista506.03.2024

    dlugo trzeba bylo na to czekac! Dziekuje

  • Ewa Nawrocka06.03.2024

    Wow! Super, ze udalo mi sie to znalezc 😍 wielkie dzięki

  • s00n106.03.2024

    Dzięki! Wystarczy chwile poświęcić ale no przynajmniej je pewność znalezienia produkcji. Kos Kto się zgadza? 🙂

Comments are closed.
×
NOWY KINOMANIAK!