Obejrzyj trailer i zarejestruj się by uzyskać dostęp do wyszukiwarki filmów i seriali. https://image.tmdb.org/t/p/original/qtxXcDlXjKUFBCFyepTBUV5hAKq.jpg

  • Zobacz traileryoutube.com
Ferrari (2023)

Ferrari (2023)

14.12.2023United Kingdom131 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 ocen(y)

Opis

Ferrari to film, który przenosi widza do fascynującego świata Enza Ferrariego, włoskiego potentata motoryzacyjnego. W 1957 roku, podczas wyścigu Mille Miglia, reżyser Michael Mann mistrzowsko ukazuje ekscytujące ściganie się sportowych samochodów, ale szybko przenosi uwagę na głównego bohatera. Adam Driver w roli Ferrariego świetnie oddaje postać włoskiego magnata.

Film skupia się na życiu Enza Ferrari, przedstawiając go jako nieustraszonego lidera, który dąży do utrzymania swojej marki na szczycie. Pomimo dramatycznych wydarzeń, takich jak tragiczny wypadek podczas wyścigu, Ferrari nie ulega emocjom i kontroluje każdy aspekt swojego życia. W ekranizacji zobaczymy różne wątki, takie jak relacje z żoną Laurą i kochanką Liną, oraz żałoba po zmarłym synu Dino.

Michael Mann stara się zarysować portret Enza Ferrari, ale trudnością okazuje się brak jednoznacznej perspektywy na postać. Film balansuje między różnymi tematami, a Mann nie zawsze znajduje klucz do zrozumienia bohatera. Język filmu bywa bombastyczny, a emocje wydają się czasem nadmiernie podkreślone.

Mimo pewnych niedociągnięć, Ferrari pozostaje interesującym obrazem życia legendarnego przedsiębiorcy, ze wspaniałą scenografią samochodową i znakomitą grą Adama Drivera. Film stanowi fascynującą podróż w świat motoryzacji.

Wyszukaj Ferrari (2023) Cały Film Online Lektor PL

Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Ferrari (2023)
Oryginalny tytuł Ferrari
Ocena IMDb 6.5 Oceny: 44,338
Ocena TMDb 6.604 Oceny: 407

Reżyser

Michael Mann
Reżyser

Obsada

Adam Driver isEnzo Ferrari
Enzo Ferrari
Penélope Cruz isLaura Ferrari
Laura Ferrari
Patrick Dempsey isPiero Taruffi
Piero Taruffi
Jack O'Connell isPeter Collins
Peter Collins
Gabriel Leone isAlfonso De Portago
Alfonso De Portago
Sarah Gadon isLinda Christian
Linda Christian
Michele Savoia isCarlo Chiti
Carlo Chiti
Valentina Bellè isCecilia Manzini
Cecilia Manzini
Udostępnij1

(3) komentarze

Leave a comment

×
NOWY KINOMANIAK!