Misja: Sezon 1

22.06.2021

Na czele ekspedycji “Misja” stoi komandor Iwona, która jest jednocześnie autorką projektu. Jednak ma jedno zmartwienie: zamiast kierować grupą ludzi, wolałaby zajmować się projektowaniem. Dr Paweł pełni funkcję jedynego lekarza w bazie i jest kolejną “osobą na odpowiednim miejscu”. Obawia się kosmicznych zarazków, chorób i nawet… sztućców! Generalnie unika wszystkiego, co może być potencjalnie niesterylne. Kolejną kobietą w zespole “Misji” jest biolog Eliza, specjalizująca się w uprawie różnego rodzaju roślin i entuzjastka tworzenia zupełnie nowych, fantastycznych gatunków. Prywatnie jest żoną Arka, pokładowego programisty, odpowiedzialnego za funkcjonowanie systemów. Ark ma jedną wadę: chroniczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina. Grupę galaktycznych wysłanników zamyka Andrzej, poczciwy kwatermistrz, który nadaje się do wszystkiego, tylko nie do swojej roli!
Ten nietypowy zespół ma przed sobą dwa kluczowe cele. Po pierwsze: przetrwać! Po drugie: rozbudować bazę, doprowadzić “Misję” do końca i osiągnąć pozytywny rezultat. Jednak czy to możliwe?

Udostępnij0

(5) komentarze

 • aleksandr_ora06.03.2024

  szukałem z rodzinką czegoś na wieczór i polecono mi w gronie znajomych ten tytuł. Gorąco polecam, ta stronka jest chyba najlepszą wyszukiwarką filmów i seriali, bardzo dobra jakość na źródłach i ani jednej reklamy jak na polsacie haha.

 • igetri07.03.2024

  nie chce spoilerowac, ale bardzo ciekawa propozycja na wieczór

 • netflix_and_chill08.03.2024

  mistrzostwo 😉 dzieki za linka

 • Ewa Nawrocka08.03.2024

  Jeden z lepszych filmow/seriali, ktore widzialem, nigdzie nie moglem go znalezc, tutaj znalazlem legalne źródła do filmu online bez problemow

 • Ewa Nawrocka09.03.2024

  Wszystko działa jak należy. Dzięki wielkie!

Comments are closed.
×
NOWY KINOMANIAK!