Ogłoszono drugi sezon 1670!

NoweFilmyOnlinePL20 kwietnia, 2024

Drugi sezon 1670 oficjalnie ogłoszony przez producenta.

Netflix oznajmił, iż polski serial 1670 powróci z drugim sezonem, a prace już się rozpoczęły. Sprawdź zapowiedź nowego sezonu polskiego hitu – kiedy planowana jest premiera?

6 marca Netflix wydał oświadczenie, które ucieszyło wielu Polaków. Będzie drugi sezon polskiego serialu 1670, który zrobił furorę na platformie w grudniu zeszłego roku.

Zgodnie z komunikatem prasowym serwisu streamingowego, prace nad kolejnym rozdziałem historii mieszkańców Adamczycha, w tym Jana Pawła (Bartłomiej Topa) – właściciela całej wioski już się rozpoczęły.

Jak chwali się Netflix, serial przez 11 tygodni utrzymywał się na liście 10 najlepszych w Polsce. Ponadto 1670 nie tylko zdobył uznanie widzów, ale także branży filmowej. Polska Akademia Filmowa uznała produkcję za najlepszy serial fabularny, przyznając mu statuetkę Orła.

Drugi sezon 1670 – co wiadomo?

Prace nad nowymi odcinkami już się rozpoczęły, a za scenariusz ponownie będzie odpowiedzialny Jakub Rużyłło. Scenarzysta, który do niedawna był freestylowcem zasłynął już dobrym humorem w innych polskich serialach. Jest on odpowiedzialny za scenariusze takich hitów jak Sexify czy The Office PL. Jednakże, na tą chwilę, nie jest wiadome co czeka fanów w drugim sezonie. Jaką historię zobaczymy i czy będzie ona serwowana w podobnej formie jak sezon pierwszy. Odpowiedzi na te pytania narazie nie ma więc pozostaje nam czekać na dalsze wiadomości. Drugi sezon 1670 zapowiada się jednak równie dobrze jak pierwszy.

Oprócz Topy w głównej obsadzie, w 1670 występują także Katarzyna Herman jako żona Jana – Zofia. Martyna Byczkowska jako ich córka Aniela. Michał Balicki jako ich syn Stanisław i Michał Sikorski jako ich syn Jakub. W drugin sezonie zobaczymy również Kiryła Pietruczuka jako Macieja. Chłopa z Litwy, który przybył w ramach wymiany oraz Dobromira Dymeckiego jako Bogdana. Szlachcica szóstej generacji tymczasowo pozbawionego ziemi.

W tym momencie nie ma informacji, czy wszyscy aktorzy wrócą i kto dołączy do obsady. Jednakże wiadomo, że premiera drugiego sezonu 1670 planowana jest na 2025 rok.

Wyszukaj serial 1670 na NoweFilmyOnline.

Kategorie
Udostępnij0
Comments are closed.
×
NOWY KINOMANIAK!