Obejrzyj trailer i zarejestruj się by uzyskać dostęp do wyszukiwarki filmów i seriali. https://image.tmdb.org/t/p/original/8L3u9DhzJUpGA65mrnBxxGyTudt.jpg

  • Zobacz traileryoutube.com
Diuna: Część Druga (2024)

Diuna: Część Druga (2024)

Niech żyją wojownicy Arrakis.27.02.2024USA167 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 4 oceny

Opis

Młody Paul Atryda przemierza bezkresną pustynię, mając u swego boku lady Jessikę i wspólnotę wolnych ludzi Arrakis, znanych jako Frenowie. Po zaciętym pojedynku z Dżamisem, nie wszyscy są gotowi zaakceptować obecność młodego arystokraty. Stilgar, przywódca fremeńskiego szczepu, dostrzega w nim obiecanego przez proroctwa Kwisatz Haderacha, mesjasza Frenów.

Pogłoski o oczekiwanym Mahdi krążą wśród społeczności Fremenów, przy czym rozpowszechnia je także ciężarna matka Paula, będąca jednocześnie członkinią Bene Gesserit. Ona silnie wierzy, że jej syn to “wybraniec” z kluczową misją dla świata.

Paul, zmagając się z koszmarnymi wizjami, odrzuca te myśli. Jego celem jest zemsta na rodzie Harkonnenów, zwłaszcza na baronie Vladimirze Harkonnenie, który ponosi winę za upadek rodu Atrydów. Dąży do zdobycia zaufania Fremenów, pragnąc stać się ich niekwestionowanym liderem, jednocześnie zakochując się w bojowej Chani.

Walka o kontrolę nad Arrakis i zasobami przyprawy trwa między Harkonnenami a innymi frakcjami. Baron wysyła swojego bratanka, Feyda-Rauthę Harkonnena, aby uporał się z sytuacją. Cesarz Shaddam IV wraz z córką, księżniczką Irulan, oraz Bene Gesserit, pod przewodnictwem wielebnej matki i lady Margot Fenring, uważnie śledzą rozwój wydarzeń na Arrakis.

Ciekawostki

Niezapomnianego seansu dostarczą nam dobrze znani z pierwszej części aktorzy. Rolę Paula odgrywa Timothée Chalamet, natomiast w postać lady Jessici wcieliła się Rebecca Ferguson.

Diuna 2 to kontynuacja kinowego hitu z 2021 roku. Reżyser Denis Villeneuve twierdzi, że druga część jest znacznie lepsza od pierwszej.

Diuna: Część druga zbiera fantastyczne recenzje w sieci. Liczna grupa krytyków donosi, że faktycznie mamy do czynienia z ekranowym “arcydziełem”, które zapisze się złotymi zgłoskami w gatunku science fiction i całej historii kina. Chwalona jest przede wszystkim warstwa wizualna, choć wielu autorów opinii rozpływa się także nad samą wielowymiarową fabułą czy występami aktorów. Część druga zdaje się przewyższać oczekiwania widzów. W każdej z recenzji, nawet tych trzymających umiarkowany ton, pojawia się jedno słowo, które je jednoznacznie opisuje: “spektakularny”.

Czy rzeczywiście ten film jest aż tak dobry? Przeczytaj naszą recenzję filmu Diuna: Część Druga.

Wyszukaj Diuna: Część Druga (2024) Cały Film Online Lektor PL

Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Diuna: Część Druga (2024)
Oryginalny tytuł Dune: Part Two
Ocena IMDb 8.7 Oceny: 356,161
Ocena TMDb 8.275 Oceny: 3,295

Reżyser

Obsada

Timothée Chalamet isPaul Atreides
Paul Atreides
Zendaya isChani
Chani
Rebecca Ferguson isLady Jessica
Lady Jessica
Josh Brolin isGurney Halleck
Gurney Halleck
Austin Butler isFeyd-Rautha Harkonnen
Feyd-Rautha Harkonnen
Florence Pugh isPrincess Irulan Corrino
Princess Irulan Corrino
Dave Bautista isBeast Rabban Harkonnen
Beast Rabban Harkonnen
Christopher Walken isEmperor Shaddam Corrino IV
Emperor Shaddam Corrino IV
Léa Seydoux isLady Margot Fenring
Lady Margot Fenring
Udostępnij2

(3) komentarze

  • MakerPP04.03.2024

    Na początku byłem sceptycznie nastawiony, jednak po użyciu tego linku z filmiku nabrałem zaufania do autora oraz tej strony

  • adam_oglada06.03.2024

    Juz lepiej szukac tutaj niz wydawac krocie na kino albo netflixa 😀 Dziekowac

  • aninu08.03.2024

    szukałem z rodzinką czegoś na wieczór i polecono mi w gronie znajomych ten tytuł. Gorąco polecam, ta stronka jest chyba najlepszą wyszukiwarką filmów i seriali, bardzo dobra jakość na źródłach i ani jednej reklamy jak na polsacie haha.

Comments are closed.
×
NOWY KINOMANIAK!